18 січня правоохоронці затримали бійця «ПС» з позивним «Людоїд»
18 січня правоохоронці затримали бійця «ПС» з позивним «Людоїд»

У столиці затримали бійця ДУК «Правий сектор» з позивним «Людоїд». Затримання відбулося 18 січня 2016 року. Його підозрюють в скоєнні розбою у місті Красноармійськ Донецької області. Про це заявив один з речників руху, представник 13-го окремого батальйону ДУК Олексій Бик в ефірі 112 Україна.

За його словами, йдеться про цілеспрямоване політичне переслідування за надуманими приводами.

«Людоїд» в Києві лікував поранення, які отримав під Савур-могилою. Він лежав у госпіталі, є виписки з історії хвороби, дані про лікарів. Проте його без суду, без санкцій, без слідства, під’їхала міліція, поклала в машину, повезли у відділок і навіть не давали зустрітися з адвокатами, ні з побратимами», – заявив Бик.

На офіційному сайті «ПС» уточнюють, що перебування добровольця на лікуванні у Києві, власне, є його алібі.

«…В момент, коли був вчинений інкримінований йому злочин, «Людоїд» лікував поранення у Києві. Доказом цього можуть стати виписки з історії хвороби та свідчення лікарів – і це перевірити дуже легко», – йдеться у повідомленні.

Прес-служба ДУК також наводить копії відповідних медичних документів.

234Як відомо, 13 січня проти двох заарештованих бійців «Правого сектора» за участь в конфлікті на гірськолижному курорті «Драгобрат» (Закарпаття) поліція порушила 9 кримінальних проваджень за скоєні раніше злочини. Підозрюваним загрожує позбавлення волі терміном до 12 років.

Нагадаємо, Генпрокуратура планує провести перевірки політичної партії «Правий сектор» і декількох громадських рухів Самооборони. Представник ГПУ Владислав Куценко заявив, що «ПС» та Самооборона виходять з-під контролю держави, і цьому потрібно покласти край.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ