Кримський оглядач переконаний – Путін готує ультиматум Україні

В анексованому Криму виникли серйозні проблеми із забезпеченням півострова питною водою. Російський президент може піти на радикальний крок – висунути Україні ультиматум. Про це пише політичний оглядач Сергій Стельмах у статті для Крим.Реалії.

Як зауважує журналіст, справа в тому, що Росія не може забезпечити Крим водою без участі України. Тому Путін може зажадати: або Україна розблокує Північнокримський канал, або він застосує силу.

«Визнати власну неспроможність Кремль не може. Москва готує інформаційний ґрунт для майбутнього ультиматуму Україні: або Київ розблокує Північнокримський канал, або Кремль застосує силу».

На цьому тлі він навів слова секретаря російської Ради безпеки Миколи Патрушева, який провів виїзну нараду в Криму – той заявив про катастрофічний стан водопостачання півострова і звинуватив «недружню» Україну в спробах дестабілізувати обстановку в регіоні.

«Заяви Патрушева – не просто слова рядового чиновника. Ідеться про персону, що входить в найближче оточення президента Володимира Путіна. І якщо темою поставок води перейнявся Патрушев, значить питання обговорювали на найвищому рівні в Кремлі. І це має принципове значення», – підсумовує оглядач.

1 КОМЕНТАР

  1. А канал построила Украина для Крыма нашего, а так в Украине есть и другие области которые нуждались и нуждаются в пресной воде А в пользу Крыма они были обделены. А коль Крым теперь ваш и проблемы ваши. Вернём Крым и вернём и воду

Comments are closed.