Відомо, що питання захоплених українських суден і моряків лідери країн не обговорювали

Президенти США та Росії Дональд Трамп і Владімір Путін провели зустріч під час саміту G20 в Осаці. Про це повідомляє Європейська правда.

Лідери країн дійшли згоди, що «поліпшення відносин було в обопільних інтересах і інтересах світу».

«Вони також обговорили ситуацію в Ірані, Сирії, Венесуелі та Україні», – йдеться у повідомленні Білого дому.

На початку зустрічі президент США сказав, що для нього велика честь зустрічатися з президентом РФ, а представники обох країн мають обговорити багато питань: торгівлю, роззброєння та протекціонізм.

«Ми збираємося обговорити багато різних тем. У нас була добра зустріч, дуже добрі відносини, і ми розраховуємо разом добре використати цей час. Багато позитивних речей має відбутися у відносинах», – сказав Дональд Трамп.

Владімір Путін, у свою чергу, заявив, що не може не погодитися з Трампом, оскільки «нам є про що поговорити»: «Усі теми визначені. Ми давно не бачились, дійсно, з часу зустрічі в Гельсінкі, щоправда наші співробітники працювали, дали нам хорошу можливість продовжити те, про що ми домовлялися».

При цьому представники засобів масової інформації запитали у Трампа, чи говорили вони з Путіним щодо захоплених українських суден і моряків.

«Ми не обговорювали це», – відповів глава Білого дому.

Нагадаємо, у листопаді Трамп вирішив скасувати зустріч з російським колегою через те, що Росія не повернула захоплені кораблі Україні та не звільнила моряків. Глава Держдепартаменту США Помпео заявляв, що зустріч не відбудеться, поки Росія не звільнить полонених.