Господар Кремля: постачання летального озброєння Україні ситуацію не змінить, «але кількість жертв може збільшитися»

Президент РФ на прес-конференції за підсумками саміту БРІКС прокоментував можливість постачання США летальної зброї Україні. Путін заявив, що у такому разі зросте кількість жертв, а бойовики можуть направить свою зброю в інші зони конфлікту.

«Це суверенне рішення США, кому продавати зброю чи постачати безкоштовно, і тієї країни, яка є реципієнтом цієї допомоги. Ми на цей процес ніяк вплинути не зможемо. Але є загальні міжнародні правила й підходи – поставки зброї в зону конфлікту не йдуть на користь умиротворення, а лише погіршують ситуацію», – сказав Путін.

Господар Кремля переконаний, що постачання летального озброєння Україні ситуацію не змінить, «але кількість жертв, безумовно, може збільшитися».

«Є ще один момент, на який слід звернути увагу (тим, – ред.), хто виношує такі ідеї. Це полягає в тому, що у самопроголошених республік достатньо зброї, в тому числі захопленої у протиборчої сторони…», – додав Путін

«І якщо американська зброя буде надходити в зону конфлікту, важко сказати, як реагуватимуть республіки – можливо, вони спрямують наявну у них зброю в інші зони конфлікту, які чутливі для тих, хто створює проблеми для них», – заявив він.

Як відомо, в США розглядають можливість надання Україні летального озброєння для захисту своїх інтересів у зв’язку з конфліктом на Донбасі, який розв’язав Кремль.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ