За словами російського президента, Тіллерсон приїжджає в РФ для переговорів з главою МЗС РФ

У графіку президента Росії Владіміра Путіна відсутня зустріч із держсекретарем США Рексом Тіллерсоном під час візиту останнього до Москви 12 квітня. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков, передає ТАСС.

«Ніяких зустрічей ми не анонсували і поки в графіку президента зустрічі з Тіллерсоном немає», – сказав представник Кремля.

Він додав, що Тіллерсон приїжджає в РФ для переговорів з главою МЗС Росії Сєрґєєм Лавровим. «Якщо така зустріч (з Тіллерсоном, – ред.) з’явиться (в графіку Путіна, – ред.), то ми вас проінформуємо», – зазначив Пєсков.

Нагадаємо, 9 квітня стало відомо зі ЗМІ, що державний секретар США Рекс Тіллерсон скасував зустріч з президентом РФ Владіміром Путіним.

Як відомо, минулого тижня США випустили 50 крилатих ракет «Томагавк» по сирійських урядових цілях у відповідь на хімічну атаку в провінції Ідліб.

Дипломат, керівник громадської організації «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко припускає, що після бомбардування союзника Росії – Сирії – господар Кремля скасує візит держсекретаря США Рекса Тіллерсона.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ