За словами Пєскова, можливість зустрічі лідерів Росії й США з Тіллерсоном Путін не обговорював, але спілкування було «досить конструктивним»

Президент Росії Владімір Путін під час зустрічі з держсекретарем  США Рексом Тіллерсоном виклав своє бачення того, чому впродовж останніх двох років відносини двох країн зайшли «у глухий кут». Про це повідомив прес-секретар Путіна Дмітрій Пєсков, повідомляє російський Интерфакс.

За його словами, тему України високопосадовці обговорювали «пунктирно». Водночас досить докладно обговорювалася Сирія.

«Президент виклав наше бачення нинішньої ситуації й наше бачення перспектив розвитку цієї ситуації… Можна зафіксувати розуміння необхідності підтримки діалогу для пошуку вирішення питань»,  –  уточнив він.

За словами Пєскова, можливість зустрічі лідерів Росії й США з Тіллерсоном Путін не обговорював, але спілкування було «досить конструктивним». Однак про наявність зрушень, на думку речника Путіна, говорити «поки що зарано».

«Президент досить докладно виклав співрозмовнику своє бачення причин, які привели наші двосторонні відносини до того сумного стану, у якому вони зараз перебувають, тобто, грубо кажучи, президент дав аналіз і своє бачення предтечі тієї кризи, яка зараз у двосторонніх відносинах спостерігається», – сказав Пєсков.

Нагадаємо, напередодні візиту держсекретаря Рекса Тіллерсона до Москви у Державному департаменті повідомили про його наміри в черговий раз нагадати кремлівському керівництву, що санкції за збройну агресію проти України діятимуть до виконання Мінських домовленостей, а «кримський пакет» санкцій залишиться в силі до повернення окупованого півострова під контроль України.

Також перед візитом в Москву Тіллерсон пообіцяв президентові України Петру Порошенку, що США відмовляться від будь-яких пакетних домовленостей щодо України та Сирії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ