Анатолій Антонов перебуває у санкційних списках Євросоюзу, Канади та України

Президент РФ Владімір Путін призначив новим послом у США заступника міністра закордонних справ Росії Анатолія Антонова. Текст указу розміщено на сайті Кремля.

Іншим указом Путін звільнив Антонова з посади заступника міністра закордонних справ РФ, а також підписав указ, яким звільняє від обов’язків посла Росії в США та постійного спостерігача РФ при Організації американських держав у Вашинґтоні Серґєя Кисляка.

Антонов обіймав посаду заступника керівника російського зовнішньополітичного відомства, він є доктором політичних наук, володіє англійською та бірманськими мовами. З 2004 по 2011 роки був директором департаменту МЗС РФ з питань безпеки і роззброєння, з 2011 по 2016 роки – заступником міністра оборони.

У зв’язку з подіями в Україні та окупацією Криму в лютому 2015 року прізвище Антонова внесли у санкційні списки Євросоюзу і Канади, у вересні 2015 року – в санкційний список України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Сполучені Штати призупиняють з 23 серпня видачу неімміграційних віз для жителів Росії. Видача віз відновиться з 1 вересня лише у Москві. Процедура видачі віз у консульствах США на решті території Росії припинена на невизначений термін.

Крім того, посольство США в Москві та консульство в Санкт-Петербурзі скасовують прийом заяв на отримання віз і від громадян Білорусі.

Нагадаємо, після того як у США запровадили нові санкції проти Росії, Ірану та КНДР, російська сторона запропонувала з 1 вересня скоротити кількість американських дипломатичних і технічних працівників до 455 осіб і заборонити їм користуватися дачею у Підмосков’ї та складським приміщенням у Москві.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ