Катамадзе також підтримала вимогу активістів про відставку глави МВС Грузії

Грузинська джазова співачка Ніно Катамадзе відмовилася виступати з концертами в Росії після початку масових протестів у Грузії, а також підтримала вимогу протестувальників про відставку глави МВС. Свою заяву вона опублікувала на сторінці у Facebook.

«Моє мовчання не означає, що мені було що обдумати і вирішити, я з першої секунди відчувала те, що і кожен з вас, побачивши Гаврілова (депутата Держдуми РФ – ред.) в кріслі спікера грузинського парламенту. Росія – окупант, Путін – наш спільний ворог», – заявила співачка.

Напередодні Катамадзе виступила з концертом в Москві на фестивалі «Садиба Jazz», за що зазнала різкої критики в Грузії. За словами співачки, це був найважчий концерт в її житті, й на ньому вона оголосила про припинення своєї концертної діяльності в РФ.

Нагадаємо, масова акція протесту в столиці Грузії Тбілісі почалася після того, як 20 червня депутат російської Держдуми Сєргєй Гаврілов взяв участь у засіданні Міжпарламентської асамблеї православ’я у грузинському парламенті. Він сидів на місці спікера і говорив російською мовою, що обурило грузин і змусило масово вийти на акцію протесту.

Читайте: У Грузії мережа кінотеатрів скасувала показ фільмів російсько мовою