Путіна оголосили «трунарем попси»
Путіна оголосили «трунарем попси»

Президент РФ Владімір Путін поховав російський шоу-бізнес. Про це написав журналіст Андрєй Архангельський на своїй сторінці в Facebook.

«Війна по телевізору – це і є головне шоу року, а не шоу Кіркорова. Так не було задумано спеціально, але так неминуче трапилося в силу природних законів авторитаризму. Ніхто і ніщо не може бути головнішим за владу. Рано чи пізно влада вичавлює конкурентів у всіх сегментах – не лише політичних чи громадських. Тепер влада ще й головний шоумен, вона влаштовує небезпечні шоу, такі, що дух захоплює у всьому світі; будь-які емоції та пристрасті пов’язані, в першу чергу, з владою», – вважає журналіст.

«Саме влада і є сьогодні головним конкурентом попси. Про що наші поп-зірки, ймовірно, навіть не здогадуються. Для того, щоби з’являлися нові хіти, які співає вся країна, потрібна свобода, потрібна конкуренція між співаками й студіями звукозапису, потрібне світське життя, потрібен надлишок почуттів, а надлишку немає. В авторитарній клітці пташка не співає, навіть якщо вона комфортабельна. Порушені якісь природні біологічні закони, мікрофлора не отримує навіть «мілий мій бухгалтер» або «младший лєйтєнант, мальчік молодой», – зазначає Архангельський.

«Попса в Росії померла, її більше немає. Ось ще один підсумок останніх років. Попса – дитя свободи і дзеркало свободи. Вона не живе без мало-мальськи природних людських бажань, пристрастей, радощів. Нічого цього не стало вже давно, а тепер ще й не стало і грошей, що теж вже помітно», – додає він.

Читайте: Ходорковський з-за кордону закликає до мирної революції в Росії

2 КОМЕНТАРІ

    • В рашці новий закон, коли співак не може самостійно вирішувати де і як і з ким йому співати, треба об’єднуватися в союз концерт. Мілявській, лорак, корольова, повалій скоро за щастя буде поспівати в Жмеринці! Хай їм грець!

Comments are closed.