Віктор Медведчук і Владімір Путін

Президент Росії Владімір Путін застеріг українську владу від переслідування партії його кума Віктора Медведчука. Зокрема, він сказав, що це буде «великою помилкою» нового президента Володимира Зеленського. Про це господар Кремля заявив на Східному економічному форумі в Росії у Владивостоці, повідомляє Українська правда.

«Якщо сьогоднішня влада почне переслідування опозиції, то нічого доброго з цього не вийде…  Було б дивно, якби почалося якесь закручування гайок… Вони не бігають по площах, не вимагають неможливого, вони працюють в рамках Конституції України, в рамках чинного закону. І, на мій погляд, було б великою помилкою, якби робилися спроби заважати реалізації їхніх конституційних прав», – сказав Путін.

Президент РФ назвав партію «Опозиційна платформа – За життя», політраду якої очолює Віктор Медведчук, «парламентською опозицією, яка має за собою довіру значної кількості виборців, підтверджену в ході демократичних виборів, голосуванням».

Президент Росії також сказав, що не бачив заяву Зеленського про нібито іноземне фінансування «Опозиційної платформи – За життя». Путін додав, що якщо така заява була, це означає, що «чинна на сьогодні влада в Києві ризикує наступити на ті ж самі граблі, на які наступало і колишнє українське керівництво в особі колишнього президента пана Порошенка».

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський пообіцяв партії Віктора Медведчука «Опозиційна платформа – За Життя» проблеми через походження джерел фінансування політичної сили.