На думку російського президента, Київ відкрито говорить про організацію в Росії диверсійно-терористичної роботи

Російський президент Владімір Путін панічно боїться українських диверсантів. Вони ввижаються йому на кожному кроці. Господар Кремля заявив, що вкрай стурбований тим, що Київ нібито може влаштовувати теракти та диверсії в РФ, передає Дзеркало тижня.

Під час засідання Колегії Федеральної служби безпеки РФ Путін також заявив, що українська влада хоче зірвати виконання Мінських угод.

«Ми бачимо і серйозне загострення ситуації на південному сході України останнім часом. Мета цього загострення очевидна  – зірвати мінські угоди. Сьогоднішня влада на Україні явно не готова до мирного розв’язання цієї складної проблеми і робить ставку на силове вирішення. Більше того, відкрито говорять і про організацію диверсійно-терористичної та підривної роботи, зокрема, і в Росії. Нас це не може не турбувати», – заявив президент РФ.

За словами Путіна, дані обставини вимагають від силових структур РФ особливої уваги та концентрації сил. В першу чергу  – в боротьбі з тероризмом.

Нагадаємо,  10 серпня 2016 року ФСБ РФ звинуватила Головне управління розвідки Міністерства оборони України у спрямуванні на територію окупованого Криму диверсантів і «масованих обстрілах».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ