СшА ,РФ
Голова Пентагону відкрито назвав політику Путіна загрозою для існування США

Росія загрожує існуванню США внаслідок свого ядерного арсеналу та політики уряду Путіна. Про це заявив на брифінгу в Пентаґоні міністр оборони США Ештон Картер, передає ЛІГАБізнесІнформ.

«З часу закінчення холодної війни ми не розглядали Росію як антагоніста, але Росія Путіна в багатьох аспектах поводиться, як антагоніст Сполучених Штатів. Це по-новому і ми повинні на це реагувати», – зазначив Картер.

Зі слів посадовця, американці уважно стежать за розвитком подій на сході України та оновлюють свої військові можливості як в кількісному, так і в якісному аспектах. «Ми також по-новому співпрацюємо з НАТО, підсилюємо країни, що межують з Росією – як членів, так і не членів Альянсу – щоби вони були готові до нових військових сценаріїв за типом «зелених чоловічків», які реалізує Росія в Україні. Це позиція сили. У частині балансу ми продовжуємо працювати з Росією в деяких інших питаннях, наприклад, контртероризму. Ми тримаємо двері відкритими на випадок, коли наступник Путіна захоче повести Росію в іншому напрямку, ніж конфронтація зі світом», – додав міністр.

Нагадаємо, раніше провідні американські ЗМІ повідомляли, що у Пентаґоні невдоволені нерішучістю Обами у протистоянні агресивній політиці РФ і вимагають надати українцям зброю.

Читайте: Американки проти Путіна: «Спілкуватися з Москвою можна лише демонстрацією сили»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ