Байкери планували приїхати в Тбілісі, щоби відзначити там 9 травня

МВС Грузії вирішило відмовити у в’їзді на територію країни всім російським мотоциклістам. І, передусім, байкерам з клубу «Нічні вовки». Причною став скандальний мотопробіг «На Берлін». Заборона діятиме до кінця травневих свят.  Про це повідомляє видання Новости-Грузия.

Заступник міністра внутрішніх справ Шалва Хуцішвілі підкреслює, що рішення про заборону на в’їзд російських байкерів грузинські прикордонники ухвалили на цілком законних підставах.

«У прикордонників є право на власний розсуд опитати людину, яка збирається в’їхати в країну – дізнатися мету візиту та іншу інформацію і на підставі цього ухвалити рішення. Закон регулює в’їзд, виїзд і перебування іноземців. Тому це рішення ухвалили на підставі закону», – заявив Хуцішвілі.

Як відомо, лідер клубу «Нічні вовки» Алєксандр Залдостанов входить до санкційного списку Заходу.

Оскільки байкери збиралися приїхати в Тбілісі, щоби відзначити там 9 травня, МВС Грузії вирішило відмовити у в’їзді всім російським мотоциклістам, зокрема, і тим, які не є членами жодних клубів.

Нагадаємо, російські байкери, які пропагують режим Путіна, з 2015-го стикаються з подібними проблемами – вже третій рік поспіль вони не можуть перетнути білорусько-польський кордон.

Читаємо: «Нічні вовки» працюють на російську розвідку – німецькі ЗМІ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ