«ДНР», бойовики
У Слов’янську затримали бойовика, який вступив до «ДНР» завдяки пияцтву

У Слов’янську на Донеччині правоохоронці затримали місцевого жителя 1982 року народження, який входив до складу підрозділу терористів «Рись», який більше року чинив активний збройний опір українській владі. Про це 12 січня повідомляє прес-служба Національної поліції України.

«Під час захоплення в квітні 2014 року міста Слов’янськ бойовики затримали чоловіка в стані алкогольного сп’яніння і кілька днів утримували його в ізоляторі тимчасового утримання захопленого міськвідділу міліції. В’язень перебував за ґратами доти, поки не виявив бажання вступити до лав незаконних збройних формувань», – йдеться в повідомленні.

Його зарахували в роту так званого ополчення Слов’янська під командуванням бойовика з позивним «Рись».

За інформацією правоохоронців, 5 липня 2014 року, після звільнення Слов’янська від терористів в складі незаконного збройного формування відступив у м. Донецьк.

«На початку серпня після знищення підрозділу бойовиків «ДНР» рив окопи в районі курган Савур-Могили. Розчарувавшись у фейковій республіці, залишив ряди бойовиків і ретельно приховувався на підконтрольній території Україні, але щойно повернувся додому, був затриманий правоохоронцями», – зазначили у відомстві.

Зараз колишній бойовик затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Факт участі в бандформування внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності» Кримінального кодексу України.

З’ясовується питання про обрання запобіжного заходу для затриманого, якому загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ