Політик переконаний, що майбутній глава держави серед іншого має бути «арбітром» у питаннях «розколу православ’я»

Народний депутат Вадим Рабінович вирішив не балотуватися по посаду Президента України під час виборів, що заплановані на 2019 рік. Про це він заявив 15 листопада на брифінгу, який транслював канал 112 Україна.

За словами політика, погоджувальна рада об’єднання «Опозиційна платформа – За життя» вирішила висувати його як єдиного кандидата в президенти, однак він відмовився.

Рабінович заявив, що президент має розв’язати «проблему війни і миру», вивести країну з економічної кризи та бути «арбітром» у питаннях «розколу православ’я».

«Я довго думав в цю ніч, і мені здається, що я, людина, що сповідує іудаїзм, не можу і не маю морального права бути суддею в питаннях православ’я, що є безумовним обов’язком майбутнього президента», – зазначив він.

«Тому я знімаю свою кандидатуру. Я не буду балотуватися на пост президента. І звернуся сьогодні до нашої ради, щоби негайно була висунута кандидатура», – заявив Рабінович та додав, що планує очолити політсилу на парламентських виборах.

Нагадаємо, 4 листопада кум президента РФ, лідер руху «Український вибір» Віктор Медведчук став головою політради партії «За життя».

9 листопада співголова партії «Опозиційний блок» Юрій Бойко та лідер партії «За життя» Вадим Рабінович повідомили, що підписали угоду про створення «Опозиційної платформи – За життя».