Закон поширюється на громадян, які законно вселені та фактично проживають у гуртожитку тривалий час

Верховна Рада дозволила приватизацію кімнат особам, які проживають у відомчих чи підприємницьких гуртожитках. За законопроект №1076  віддали свої голоси 256 парламентарів, передає Українська правда.

Перед ухваленням рішення в парламенті виступив депутат з фракції БПП Андрій Антонищак. За його словами, на цей закон чекають 500 тисяч українців, які мешкають в гуртожитках та не можуть оформити свої договірні відносини щодо електрики, газопостачання та прописки.

Ухвалений закон поширюється на громадян та членів їхніх сімей, самотніх громадян, які не мають власного житла, не використали право на безоплатну приватизацію державного житлового фонду, на правових підставах вселені та фактично проживають у гуртожитку впродовж тривалого часу.

При цьому цей закон не поширюється на громадян, які:

1) проживають у гуртожитках, призначених для тимчасового проживання, у зв’язку з навчанням, перенавчанням чи підвищенням кваліфікації у навчальних закладах та у зв’язку з роботою (службою) за контрактом;
2) мешкають у гуртожитку, але не перебували (не перебувають) у трудових відносинах з підприємством (організацією), яке надало їм право проживати в гуртожитку;
3) мешкають у гуртожитку без правових підстав, визначених цим законом.

До слова, 5 квітня відбулось повторне друге читання з урахуванням пропозицій президента Петра Порошенка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ