Проблема надання «зеленого» тарифу для наземних домашніх СЕС виникла після ухвалення закону про «зелені» аукціони

Верховна Рада повернула власникам малих наземних сонячних електростанцій гарантії отримання «зеленого» тарифу. За законопроект №10357 на засіданні 11 липня проголосували 228 народних депутатів, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми знімаємо обмеження і дозволяємо домогосподарствам будувати малі сонячні станції на землі. Це норма, яка діяла до ухвалення закону (закону 2712-VIII про «зелені» аукціони)», – сказав в. о. голови парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський під час представлення законопроекту в залі парламенту.

Нагадаємо, 25 квітня депутати Верховної Ради проголосували законопроект 8449-д, який скасовував «зелений» тариф для всіх наземних домашніх СЕС потужністю до 30 кВт.

3 червня народні депутати Лев Підлісецький, Олександр Домбровський, Ольга Белькова, Олексій Рябчин зареєстрували законопроект № 10357, спрямований на надання гарантії отримання «зеленого» тарифу для наземних домашніх СЕС потужністю до 30 кВт.