Луценко чекає нардепа в Генпрокуратурі 14 липня

«Тривожна валізка» стане у нагоді. Верховна Рада дала дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна, якого Генпрокуратура підозрює у махінаціях із землею. «За» проголосували 288 народних депутати, передає Українська правда.

Також народні депутати дали згоду на затримання та арешт «опоблоківця». За ці рішення віддали свої голоси 250 и 242 парламентаря відповідно.

Сам Добкін, виступаючи в Раді 13 липня, зазначив що справа проти нього «розсиплеться в суді».

Після позитивного голосування Верховної Ради до нього звернувся генпрокурор Юрій Луценко.

«Народному депутату Добкіну Михайлу Марковичу оголошую виклик до ГПУ завтра (п’ятниця, 14 липня, – ред.) на 14:00. Сподіваюсь, до цього часу суд ухвалить всі необхідні рішення, які дадуть нам можливість реалізувати рішення Верховної Ради», – сказав глава ГПУ з трибуни парламенту.

Принагідно Луценко звернувся до нардепів Полякова та Розенблата, з яких парламент зняв недоторканність 11 липня із закликом отримати свої повістки.

Варто зазначити, що під час засідання в четвер низка народних депутатів вимагала поставити питання недоторканності першочерговим. Позафракційний народний депутат Юрій Левченко також звинуватив уряд і коаліцію у змові з «Опозиційним блоком» – голоси за бюджет в обмін на непідтримку арешту Добкіна.

Як свідчать дані на сайті парламенту, за збільшення державного бюджету проголосували 22 члени фракції «Опозиційний блок».

Нагадаємо, 12 липня Регламентний комітет парламенту визнав подання Генпрокуратури про дозвіл на притягнення до відповідальності Михайла Добкіна досить обґрунтованим. Але комітет не підтримав затримання й арешт депутата.

13 липня Добкін заявив, що прийшов до парламенту із «тривожною валізкою». Мовляв, підготувавася до будь-якого рішення Верховної Ради та взяв із собою найнеобхідніші речі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Генеральна прокуратура ініціює проведення експертизи, щоби з’ясувати точну суму збитків, що їх завдав державі народний депутат від «Опозиційного блоку» Михайло Добкін, перебуваючи на посаді міського голови Харкова.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ