Фото з вільних джерел

6 червня Верховна Рада провалила голосування за звільнення міністра закордонних справ Павла Клімкіна та міністра оборони Степана Полторака.

Відставку Клімкіна підтримали лише 137 депутатів. Таким чином, парламент провалив проект постанови, внесений президентом Володимиром Зеленським. Заяву самого Клімкіна депутати також не схвалили – вона отримала лише 141 голос. Самого Павла Клімкіна на засіданні Ради не було.

Крім того депутати не підтримали проект постанови президента Володимира Зеленського про звільнення з посади міністра оборони Степана Полторака. За його відставку проголосували лише 67 депутатів. Самого міністра на засіданні не було.

Нагадаємо, 5 червня комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони на засіданні не підтримав подання президента Володимира Зеленського про звільнення з посади міністра оборони Степана Полторака.

Водночас комітет ВР у закордонних справах ухвалив передати постанови президента про звільнення міністра закордонних справ Павла Клімкіна на розгляд парламенту. Також комітет ВР схвалив відставку глави СБУ Василя Грицака.