Парламент закликає міжнародне співтовариство застосувати додаткові санкції проти Росії та персональні санкції до осіб, що причетні до організації й проведення незаконного голосування

Верховна Рада ухвалила проект постанови № 8168-1, згідно з яким вибори Президента Росії на території анексованого Криму визнаються нелегітимними. За відповідне рішення проголосували 255 нардепів, передають Українські Новини.

«Організація окупаційною російською адміністрацією в рамках виборів Президента Росії голосування на тимчасово окупованій території України – Автономної Республіки Крим і міста Севастополь – є протиправною», – йдеться у документі.

У постанові зазначається, що результати цього незаконного голосування не мають жодних правових наслідків. Вони також ніяк не можуть свідчити або бути використаними як свідчення будь-якої зміни статусу Криму, визначеного Конституцією та Законами України.

Рада закликає міжнародне співтовариство застосувати додаткові санкції проти Росії й персональні санкції до осіб, що причетні до організації й проведення незаконного голосування під час виборів Президента Росії на території анексованого Криму.

Як відомо, вибори Президента РФ відбулись 18 березня 2018 року. Російський Центрвиборчком відзвітував, що, за попередніми даними, чинний господар Кремля Владімір Путін переміг з рекордним результатом.