Згідно з ухваленим законом, для вступу в Альянс необхідні зміни в законодавчій базі України

Верховна Рада підтримала законопроект, що закріплює зовнішньополітичний курс України, де пріоритетом є вступ нашої держави до НАТО. За відповідне рішення на засіданні 8 червня проголосували 276 народних депутатів. Про це повідомляє Українська правда

Згідно із пояснювальною запискою, новий закон №6470 вносить необхідні для вступу в Альянс зміни до законів України «Про засади внутрішньої і зовнішньої  політики» і «Про основи національної безпеки України».

За словами авторів законопроекту, ухвалення цього закону сприятиме розширенню та поглибленню співробітництва України з Організацією Північноатлантичного договору, зміцненню національної безпеки країни, а також матиме як наслідок гарантію її суверенітету і територіальної цілісності.

Депутати-ініціатори підкреслюють, що про необхідність вступу країни до НАТО свідчить досвід низки держав-сусідів України, для яких таке єднання стало «найефективнішим інструментом забезпечення безпеки, збереження територіальної цілісності й суверенітету».

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко анонсував проведення референдуму, на який буде винесено питання про вступ в НАТО.

Читайте: 72% громадян готові голосувати за НАТО на референдумі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ