Пільговий період можуть відтермінувати до 23 травня 2019 року

Група народних депутатів запропонувала збільшити пільговий період розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією до 23 травня 2019 року. Відповідний законопроект №9522 зареєстрований в парламенті 1 лютого, передає Економічна правда

Авторами документа стали депутати Верховної Ради Роберт Горват (фракція БПП), Валерій Лунченко («Народний фронт») і Василь Петьовка («Воля народу»). Вони пропонують парламенту продовжити пільговий період розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією з 90 днів до 180 днів.

Горват на своїй сторінці у Facebook підтвердив, що пільговий період пропонується продовжити на 180 днів замість 90 – тобто до 23 травня поточного року.

Сьогодні разом із Валерій Лунченко і Василем Петьовкою зареєстрували у Верховній Раді законопроект №9522, котрий…

Gepostet von Роберт Горват am Freitag, 1. Februar 2019

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року набули чинності два закони, які легалізують завезені з порушенням митного і податкового законодавства авто на єврономерах. Один з них передбачає зміну формули розрахунку акцизу на розмитнення авто, який буде зменшений. Другий – посилює відповідальність за порушення митних правил, зокрема, осіб, які ввозять в Україну авто в режимі транзиту або в режимі тимчасового ввезення.