Порядок денний затвердили з урахуванням пропозицій депутатів

Народним депутатам знадобилося п’ять спроб, щоби затвердити порядок денний восьмої парламентської сесії. Зрештою законопроект №8063 підтримали 239 парламентарів.

Зранку депутати тричі провалили голосування. Спікер Верховної Ради Андрій Парубій оголосив перерву та покликав голів фракцій та груп на нараду.

Перед останнім голосуванням Парубій знову провів коротку нараду з головами фракцій. Після неї спікер повідомив, що до порядку денного включили законопроекти №8059 (про внесення змін до Податкового кодексу щодо справедливого розподілу державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників), №8108 (про встановлення тимчасового мораторію на відключення населенню послуг з постачання електроенергії та газу під час опалювального періоду) та №6091-1, включаючи пропозицію, яку озвучив під стенограму депутат з фракції БПП Григорій Заболотний.

Нагадаємо, 19 березня під час засідання погоджувальної ради Парубій обурився через те, що народні депутати не можуть ухвалити порядок денний восьмої парламентської сесії. Спікер наголосив, що вже три пленарних тижні поспіль о 10.30 у вівторок він «принижується на всю Україну, ставлячи по 5-7 раз порядок денний сесії».