На думку Лариси Ніцой, Україні потрібно те, що мають усі цивілізовані європейські народи

Навчання мовами нацменшин – це виховання громадян чужої держави. На цьому наголошували учасники брифінгу, присвяченого необхідності внесення правок до законопроекту «Про освіту» в частині мовної політики держави. У заході взяли участь член Координаційної ради з застосування української мови в усіх царинах життя, відома громадська активістка Лариса Ніцой, правозахисниця Олена Розвадовська та заступник голови об’єднання «Свобода» Андрій Мохник. Про це повідомляє прес-служба партії.

За словами представника націоналістичної політсили, усі їхні депутати підписалися під правками, які на брифінгу озвучила Лариса Ніцой, і будуть підтримувати їх при подальшому розгляді: Мовний закон, який намагаються протягнути в парламенті, неприйнятний, бо навчання дітей мовами нацменшин ‒ це виховання громадян іншої держави», – зазначив Мохник. На його переконання, нині на заваді розвитку української мови стоять «малороси», люди, які, за визначенням Євгена Маланюка, розписуються у поразці ще до бою: «Насправді ж лише питання часу – коли буде ухвалено правильний закон про захист української мови та інформаційного простору».

Лариса Ніцой наголосила: «Мовні закони, які ухвалюють останнім часом, це маленькі кроки вперед, мовляв, добре, хоч це є. Але нам треба те, що належить нам по праву і що мають усі цивілізовані європейські народи. Я закликаю Верховну Раду, парламентський комітет з освіти підтримати ці правки й нікого не дискримінуючи, проявити державницьку позицію».

1 КОМЕНТАР

  1. це не лише виховання громадян іншої держави, це зерна нової війни за території яку узкоязикі рано чи пізно роз’яжуть

Comments are closed.