Ляшко
Олег Ляшко каже, що його партія може повернутися в коаліцію в обмін на дві посади в уряді: віце-прем’єра та міністра екології

«Радикальна партія» Олега Ляшка може повернутися до коаліції та отримати два крісла в уряді. Зокрема, «радикали» претендують на пост віце-прем’єра і міністра екології. Про це повідомили одразу декілька джерел в «БПП» і «Народному фронті», пише Українська правда.

«Мабуть, таке питання можна обговорювати (повернення «радикалів» до коаліції. – ред.). Єдине, що у нас є депутати, які мають слушну думку – що при поверненні в коаліцію пан Ляшко має вибачитися за ту не дуже правдиву інформацію, яку він розповсюджував про нашу політичну силу і окремих наших депутатів», – заявив заступник голови фракції «БПП» Ігор Кононенко.

«Ми вважаємо, що кандидатуру (міністра екології, – ред.) мають запропонувати наші колеги з коаліції. До цього це була кандидатура від «Батьківщини». Тому зараз це може зробити «Батьківщина». Або, якщо буде ухвалене рішення «Радикальної партії» повернутися в коаліцію, то ми не заперечуємо – що це буде представник цієї партії», – додав Кононенко.

У «Народному фронті» два джерела також заявили, що підтримують можливе повернення Ляшка до коаліції. Але додали, що на заваді цьому можуть стати непрості стосунки самого Ляшка з президентом Порошенком.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що готовий очолити український уряд.

Нагадаємо, 1 вересня 2015 року Олег Ляшко оголосив про перехід фракції Радикальної партії в опозицію  та забрав свого віце-прем’єра Олега Вощевського з Кабміну.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ