Ляшко також пообіцяв внести всі свої статки в електронну декларацію
Ляшко пообіцяв внести всі свої статки в електронну декларацію

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко прокоментував придбання нардепом від БПП Сергієм Лещенком елітної квартири за 7,5 мільйонів гривень. У притаманній лише йому манері головний «радикал» назвав Лещенка «імпотентом» та «альфонсом». Відповідне відео публікує 112 Україна.

«Там позичив, там позичив. У тієї дівчини, у тієї. Що це за альфонс? Як правило нормальні чоловіки самі за жінок платять. А якщо виявляється, що ти повинен позичати у жінок, то який же ти чоловік? Брехун і імпотент… Виявляється, дівчина, з якою місяць тому познайомився, уже дала 100 тисяч на придбання квартири. Познайомте мене з такою дівчиною. Це як треба народ за лохів тримати, щоби такі легенди розказувати», – заявив радикал.

«За отримані від російських олігархів гроші купують собі квартири і після цього продовжують строїти із себе целку. Це аморально», – наголосив він та назвав такі дії обманом суспільства.

Ляшко також пообіцяв внести всі свої статки в електронну декларацію, включаючи «будинок, труси, носки» – все, що передбачає е-декларування. А Лещенку порадив скласти мандат та піти в монастир.

Нагадаємо, перший заступник голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України, представник фракції «Народний фронт» Павло Пинзеник 7 вересня заявив, що Національне антикорупційне бюро України протягом 24 годин має перевірити діяльність парламентаря від БПП Сергія Лещенка та у разі необідності притягнути його до кримінальної відповідальності.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 6 вересня в ЗМІ з’явилась інформація, що народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко придбав квартиру вартістю 7,5 мільйонів гривень.

Сам нардеп виправдовується тим, що частину грошей для придбання квартири він заощадив, а частину – позичив.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ