Балчун обіцяє оновити інвентар «Укрзалізниці»

Глава «Укрзалізниці» Войцех Балчун обіцяє замінити постільну білизну та інший інвентар у пасажирських поїздах. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Кусючі» ковдри і пір’яні подушки відправляємо в історію! Учора на правлінні затвердили новий порядок щодо постільної білизни та іншого інвентаря у потягах. Розраховуємо, що наш пасажир у найближчій перспективі забуде про зібгані, важкі, з грудками вати матраци та сумнівного вигляду подушки», – написав він.

«Ковдри, що кусаються, поступляться місцем новим, із сучасних комфортних екологічних матеріалів. Відмовляємось також від літнього і зимового варіантів ковдр і переходимо на всесезонний формат. Позбуваємося і так званих «вафельних рушників» старого зразка – замість них будуть махрові, якими зручніше та приємніше користуватися», –  додав Балчун.

За його словами, зміни не стануться за один день, але поступово все ж таки оновлять весь інвентар.

«Кусючі» ковдри і пір’яні подушки відправляємо в історію! Учора на правлінні затвердили новий порядок щодо постільної бі…

Geplaatst door Войцех Балчун op donderdag 23 maart 2017

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Балчун обіцяв, що ціни на квитки у потягах зростуть після поліпшення сервісу для пасажирів. Проте, коли саме це відбудеться – невідомо.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ