Турчинов розповів, на що Україна планує витратити оборонний бюджет

На 2018 рік у держбюджеті передбачено 163 млрд 268 млн грн на оборону. Кошти планують витратити на нове озброєння, кібербезпеку, збільшення грошового забезпечення військовослужбовців та їх бойовій підготовці. Про це під час засідання Ради національної безпеки та оборони повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов.

«Пріоритетним напрямом бюджетного фінансування також визначені створення нових видів озброєння та військової техніки, зокрема виробництво сучасного високоточного ракетного та артилерійського озброєння, бронетанкової техніки, боєприпасів та високоточних засобів ураження; виконання Державної цільової програми створення та виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії», – зазначив Турчинов.

За його словами, кошти також передбачені на посилення контррозвідувального захисту та боротьбу з тероризмом і диверсійною діяльністю, інтенсивною бойовою підготовкою частин і підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань, а також облаштування державного кордону.

Крім того, очільник РНБО зауважив, що вперше в нашій державі унормоване питання «щодо створення та діяльності Ставки Верховного Головнокомандувача як органа стратегічного керівництва ЗСУ, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами в особливий період».

Читайте: Турчинов знайшов російський слід у звинуваченнях України в постачанні зброї КНДР

БЕЗ КОМЕНТАРІВ