Політик закликав дочекатися остаточних результатів ЦВК

Глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков не вилючає, що його політсилі не доведеться об’єднуватися у Верховній Ралі з іншими партіями. Про це пише Українська правда.

За його словами, «Слуга народу» відкрита до діалогу, але треба виходити з кінцевих результатів опонентів.

«Співпрацювати у Раді ми зможемо з усіма політичними силами, які будуть співпадати з нами в ідеологічних поглядах, у тому базовому баченні розвитку нашої країни», – сказав Разумков.

«Але наразі говорити про коаліцію, мабуть, не доводиться, оскільки ми бачимо достатньо непогані наші результати. І ми ще не до кінця бачимо результати наших колег чи опонентів по Верховній Раді», – додав він.

На запитання, чи погодилась би партія підтримати на посаду прем’єр-міністра Святослава Вакарчука, Разумков зазначив, що очільника уряду пропонує коаліція, про склад якої говорити поки не доводиться.

«Давайте подивимося результати «Голосу» і результати «Слуги народу». Думаю, у нашій команді достатньо людей, які можуть відповідати тим викликам, які є у країні. У нас є по 2-3 людини на кожну посаду», – наголосив політик. При цьому прізвища кандидатів він не став називати.

Як відомо, 21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. За попереднім підрахунком голосів, партія «Слуга народу» може взяти у парламенті понад 226 місць, що є конституційною більшістю.