ГПУ вбачає в діях парламентаря ознаки незаконного збагачення на суму 6,1 млн грн

Регламентний комітет Верховної Ради вважає подання Генпрокуратури про притягнення до кримінальної відповідальності нардепа від «Народного фронту» Євгена Дейдея необґрунтованим, тому відмовився його погоджувати, повідомляє Українська правда.

Під час засідання більшість членів комітету ВР проголосувала проти цього рішеня.

«Комітет вважає, що подання на Дейдея Євгена Сергійовича є недостатньо обґрунтованим та невмотивованим. Докази базуються на припущеннях», – зачитав в.о. голови комітету Павло Пінзеник висновок.

Генпрокурор Юрій Луценко заявляє, що Регламентний комітет Верховної Ради умисно ухвалив рішення направити подання щодо Дейдея до ГПУ, щоб його не розглядали у сесійному залі парламенту.

«Звертаю вашу увагу: Комітет не відхилив наші подання, не підтримав наші подання, тому що і негативне, і позитивне рішення означало б відправлення (подання, – ред.) до зали Верховної Ради. Що зробив комітет? Комітет відправив матеріали назад, щоби не допустити розгляду цього питання у сесійному залі Верховної Ради», – заявив Луценко.

Він також висловив думку, що це рішення було заздалегідь підготовленим і є «ганебним прикриттям свого колеги».

Нагадаємо, минулого тижня Генпрокурор Юрій Луценко спрямував до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Євгена Дейдея. За словами глави ГПУ, в діях парламентаря вбачаються ознаки незаконного збагачення на суму 6,1 млн грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ