Регламент політичної гри

Шановні читачі!

Пропонуємо Вам взяти участь у якості суддів в унікальному спортивно-політичному змаганні.

Кожен із Вас, окрім самих учасників поєдинку, в якому вони беруть участь, і голови Оргкомітету, може проголосувати лише один раз протягом кожної гри. І абсолютно всі можуть безліч разів коментувати, аналізувати, вести дискусію. Першочергово Ви оголошуєте результат матчу – це перемога одного з гравців чи нічия. По завершенні гри набрані кожним гравцем перемоги та нічиї складаються і оголошується результат двобою. Перемагає той, хто набере більше Ваших голосів. За перемогу в матчі з будь-яким рахунком учасник у свій залік отримує 1 бал, за нічию – 0,5 бала.

Будьте максимально об’єктивними, попри свої політичні та інші симпатії! Бажано надавати свої аргументи, чому саме так ви оцінили учасників. За нашим турніром стежитиме чимала аудиторія, зокрема відомі політики, політологи, журналісти та багато інших. Тож не дивуйтеся, якщо ваші думки будуть надруковані з посиланням на наш турнір у різноманітних ЗМІ.

Об’єктивності та чудових вражень від гри!

РЕГЛАМЕНТ ПОЛІТИЧНИХ БАТАЛІЙ

Політичний чемпіонат у форматі політично-спортивної гри – явище унікальне. Головна його мета – дати представникам політикуму можливість у цікавий спосіб донести до широкого загалу свої погляди з важливих, актуальних та інших питань. Таким чином люди дізнаються дещо нове й зможуть на виборах зробити більш свідомий вибір. А політики виявлять дійсно найпопулярніших серед виборців.

Трохи згодом ми плануємо запросити до участі лідерів популярних політичних сил, які в коловому змаганні гратимуть кожен із кожним. Суддями будуть представники гравців, а ви визначатимете рейтинг учасників. Буде Кубок переможцю і призи «За найцікавіше запитання» і «За найкращу відповідь».

Якщо колова система – аналог шахових супертурнірів і футбольних першостей, то найближчі поєдинки, радше, схожі на боксерські бої професіоналів.

Кожна гра складається з 10 запитань, на які повинні дати відповідь учасники. 9 із них однакові для обох. Одне запитання через Оргкомітет учасники гри ставлять одне одному. На кожне запитання політик може дати відповідь обсягом до 1000 знаків. Запитання ставлять усі охочі, надсилаючи їх на спеціальну електрону адресу. Оргкомітет відбирає найцікавіші. З урахуванням кожної пари і автора кожного запитання буде вказано: ім’я, прізвище, назву населеного пункту. Для іноземних учасників додаватимемо і його країну.

7 запитань поставлять наші читачі. Одне запитання буде від Оргкомітету, одне – від «зірки», одне – «я тобі, ти мені» – буде від гравців матчу, яке вони ставитимуть через голову Оргкомітету.

Учасники, які підтвердили свою участь у змаганні, одночасно отримують від Оргкомітету запитання. Не пізніше 72 годин з цього моменту вони мають надіслати до Оргкомітету свої відповіді. Будь-яке втручання у відповіді учасників Оргкомітету заборонено. Також заборонено всім іншим втручатися в дії Оргкомітету. Всі гравці повинні надати Оргкомітету в електронному вигляді своє фото (можна декілька), логотип своєї політичної сили (або будь-яке лоґо за власним бажанням), свою візитну картку, на якій має бути власний автограф. Також учасники мають заповнити бліц-анкету, яку надасть Оргкомітет. Цілком ймовірно, що хтось зіграє не один поєдинок і дійде до чемпіонських боїв…

У цих боях суддями можуть бути всі охочі, хто має справжній (не фейковий) профіль на Фейсбуці. Учасники турніру також можуть надсилати свої запитання для турніру і судити інші, крім своїх, поєдинки, коментувати перебіг свого та інших поєдинків, вступаючи у публічну дискусію. Звичайно, попри свою політичну симпатію, всім суддям треба бути максимально об’єктивними. Голосування припиняється рівно за 72 години після початку поєдинку, відтак оголошується результат і рейтинг учасників.

Будьте коректними – можете критикувати, але без особистих образ. Вам, мабуть, відомо, як промоутери домовляються про поєдинки своїх боксерів і як це важко…

Іноді в коментарях ми будемо анонсувати наступні поєдинки і фрагменти запитань. Будемо намагатися тримати інтригу й робити так, щоб вам було цікаво. Звісно, що ми приготували для вас багато приємних сюрпризів!

Тож чекаємо на ваші запитання. Вони можуть бути на різні теми. Головне – актуальні, небанальні, цікаво сформульовані та ігрові за духом. Зазвичай питання більше не повторюватимуться, але найбільш важливі для країни в різних варіаціях зустрічатимуться.

Разом зробимо політику цікавіше!

З повагою, голова Оргкомітету

Дмитро Нагорний