Конфлікт виник між новим орендарем СК «Восход» та людьми, які там займалися

Вранці 14 вересня у Києві сталася масова бійка біля спортивного комплексу «Восход» на вулиці Бориспільській у Дарницькому районі. Шістьох осіб із травмами доставили у лікарню. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.

За даними поліції, конфлікт виник між новим орендарем будівлі, який з групою підтримки зайняв приміщення, та людьми, які там займалися.

У результаті, зі слів свідків, кілька осіб отримали ножові поранення (однак лише один потерпілий перебував на місці, інші – втекли), ще в одного – поранення із травматичної зброї, у решти – травми тіла. Інформація про потерпілих уточнюється.

Чоловік, який, імовірно, поранив людей ножем, теж отримав тілесні ушкодження, тож після надання медичної допомоги його доставлять до  управління поліції. На місці правоохоронці також вилучили ніж для проведення експертного дослідження.

Слідчо-оперативна група документує подію, відомості про яку внесені до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень. Поки із заявами про вчинення будь-яких правопорушень ніхто із цього приводу не звертався.

Після проведення першочергової перевірки дії учасників сутички будуть кваліфіковані відповідно до норм адміністративного або кримінального права. Окрім того, правоохоронці встановлюють власників спортклубу та перевірять документи, надані людьми, які зайняли приміщення вночі.

Водночас кияни у соцмережі заявляють про чергову спробу рейдерського захоплення спорткомплексу.

Сьогодні, 14.09.2017 (!!!!) року, відбулось повернення в 90-ті роки! А саме:РЕЙДЕРСЬКЕ ЗАХОПЛЕННЯ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ…

Posted by Natalya Kobrina on Thursday, September 14, 2017

«Сьогодні під прикриттям тітушні чорти знову пробували віджати СК «Восход» під забудову. Поліція не втручалася. Тому моб зі спортсменів і місцева громада успішно погнали опонентів власними силами», – пише у Facebook користувач Володимир Хенгістов.

Сегодня под прикрытием титушни черти снова пробовали отжать СК «Восход» под застройку.Полиция не вмешивалась. Поэтому …

Posted by Владимир Хенгистов on Thursday, September 14, 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ