Президент США Дональд Трамп, хоча й зумів трохи підняти рейтинг схвалення своєї роботи на посаді глави Білого дому, все одно своєю діяльністю на цій посаді не подобається більшості американців, пише Європейська правда з посиланням на американські ЗМІ.

У середині червня Трамп отримав 60% несхвалення з боку громадян США. Згідно з опитуванням, наразі оцінка несхвалення становить 57%.

Варто зазначити, що рейтинг несхвалення попередників Трампа – демократів Білла Клінтона та Барака Обами – ніколи не опускався до позначки в 60%, яку Трамп досяг 12 червня цього року. А колишній президент США Джордж Буш досяг такого рейтингу несхвалення після майже п’яти років перебування на посаді.

Згідно з іншим опитуванням, що його провели наприкінці червня, більше ніж три чверті світу не довіряють або мало довіряють лідерству президента США Дональда Трампа, коли мова йде про міжнародні справи.

За даними Pew Research Center, президентство Трампа, який перебуває на посаді менше ніж півроку, зробило великий вплив на те, як світ бачить США.

Сам Трамп і його політика у цілому непопулярні в усьому світі, а рейтинги щодо США стрімко скоротилися в багатьох країнах. Наприклад, 76% опитаних у 37 країнах не підтримують план чинного глави Білого дому щодо будівництва стіни уздовж кордону США з Мексикою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ