Компанія, пов’язана з партією Порошенка, отримала право проводити рекламні кампанії в «Борисполі»

Право на розміщення реклами на території терміналу D Міжнародного аеропорту «Бориспіль» надали фірмі, створеній після Майдану і пов’язаній із заступником фракції «БПП» у Верховній Раді Сергієм Березенком та з оточенням першого заступника фракції «БПП» Ігоря Кононенка. Про це ідеться у розслідуванні програми «Схеми».

Право проводити рекламні кампанії на території терміналу D ДП МА «Бориспіль» має ТОВ «Ін Лайн», створене 2014 року.

У ДП МА «Бориспіль» журналістам повідомили, що відібрали компанію поза конкурсом.

Згідно з даними реєстру юридичних осіб, ТОВ «Ін Лайн» до 4 липня 2017 року мало спільний номер телефону (0445026502) із Благодійним фондом Сергія Березенка «Спільна Справа» та з ТОВ «Ін-Лайн». В останньому до квітня цього року частку 25% мала сестра першого заступника глави фракції «БПП» у Верховній Раді Ігоря Кононенка Оксана Авдєєва.

Після спілкування журналістів із нардепом Сергієм Березенком і його заперечення факту спільного телефону, всі три компанії 4 липня змінили номери. Попри заперечення зв’язку Березенком, зміни в реєстр внесла одна реєстратор – Марина Карташова з Шевченківської адміністрації Києва. При цьому ТОВ «Ін Лайн», БФ «Спільна справа» і ТОВ «Ін-Лайн» зареєстровані в різних районах столиці.

Сестра Ігоря Кононенка Оксана відмовилася від спілкування, однак визнала, що мала відношення до компанії «Ін-Лайн».

Журналісти надіслали запит Ігореві Кононенку щодо його ролі в рекламному бізнесі на території аеропорту, проте відповіді не отримали.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ