Це вже 28-е генеральське звання, присвоєне Порошенком у травні

Начальник охорони чинного Президента України Петра Порошенка, якого глава держави нещодавно призначив заступником начальника Головного управління розвідки, отримав ще й звання генерал-лейтенанта. Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов у своєму Facebook.

«Генеральський рекорд Петра Порошенка – нове звання всього за один тиждень вислуги у військовій розвідці отримав охоронець Юрій Федоров», – зазначив Бутусов.

Він нагадав, що Порошенко третього травня звільнив з посади начальника служби безпеки Президента Управління державної охорони генерал-майора Юрія Федорова, а після цього призначив його заступником начальника Головного управління розвідки Міноборони.

13 травня, за словами журналіста, Порошенко секретним указом присвоїв військовому розвіднику Юрію Федорову звання генерал-лейтенант.

«Федоров досі перебуває поруч із Президентом і фактично продовжує керувати його охороною. Але його посада в охороні – генерал-майорська, йому не можна привласнити більш високе звання. І ось для того, щоб подбати про близьку людину, Порошенко переводить Федорова у військову розвідку на вищу посаду! Хоча ніякого відношення до військової розвідки Федоров не має взагалі», – підкреслив Бутусов.

Це вже 28-е генеральське звання, присвоєне Порошенком у травні цього року.

Читайте: Обрано нового голову Конституційного Суду