Тіна Кароль виконала державний гімн

Популярна українська співачка, народна артистка України Тіна Кароль виконала державний гімн під час урочистого святкування Дня незалежності в центрі Києва 24 серпня.

Кароль в білій сукні співала гімн з даху консерваторії. Їй акомпанував відомий піаніст Мирослав Скорик. Також на Майдані виступила реп-виконавиця Аліна Паш.

Дійство відбувалося зранку в суботу в рамках оновленого формату святкування, що його запропонувла Зе-команда. В урочистостях взяв участь президент Володимир Зеленський.

Зеленський, виступаючи в центрі Києва з нагоди Дня Незалежності України, звернувся до українців з промовою, в якій він вдався до алегорії, порівнявши окуповані Росією Крим і частину Донбасу з «дітьми, яких відібрав сусід». Першу дитину, за його словами, викрали, другу – закрили в дитячій кімнаті.

Варто зазначити, що попередник Зеленського Петро Порошенко не прийшов на захід, однак пізніше його помітили у Маріїнському парку, де він підняв келих шампанського за незалежність України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, пізніше 24 серпня в Києві пройшов Марш захисників до 28 річниці Дня Незалежності України, який організували Рух ветеранів України та фонд «Повернись живим».