До адміністративної відповідальності можуть притягнути водія автомобіля Opel Vivaro, який почав рух поруч з Volkswagen Tuareg на жовтий сигнал світлофора

У рамках розслідування смертельної  ДТП на вулиці Сумській у Харкові, що збрала життя шістьох людей, допитано понад 100 осіб і призначено більше 40 експертних досліджень. Про це повідомляє обласна поліція Харківської області.

«Серед призначених експертиз – судово-медична, автотехнічна, транспортно-трасологічна, комплексна автотехнічна та фоноскопічна експертизи технічного стану автомобілів Lexus і Volkswagen Tuareg. Стосовно учасників аварії проведені психіатрична, наркологічна і хіміко-токсикологічна експертизи. Згідно з висновками дослідження в організмі водія автомобіля Lexus виявлені речовини, що містять кодеїн», – заявили в поліції.

Крім того, як повідомив начальник відділу слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області Олександр Умніков, направлені матеріали в управління патрульної поліції міста Харкова для вирішення питання про притягнення до адміністративної відповідальності водія автомобіля Opel Vivaro, який почав рух поруч з автомобілем Volkswagen Tuareg на жовтий сигнал світлофора.

Також, за його словами, зараз вирішується питання про виділення в окреме провадження матеріалів щодо автошколи, де навчалася одна з підозрюваних Олена Зайцева.

Після отримання висновку всіх призначених експертиз, а також ознайомлення з матеріалами досудового розслідування всіх учасників процесу матеріали кримінального провадження будуть направлені до суду.

Нагадаємо, у справі про ДТП на вул. Сумській у Харкові затримані водії автомобілів Lexus (Олена Зайцева) і Volkswagen Tuareg (Геннадій Дронов). Їм оголошено про підозру у вчиненні злочину і обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права внесення застави.