Судово-медичну експертизу мають зробити до 10 грудня

Київський районний суд Харкова призначив додаткову експертизу Олені Зайцевій, яку обвинувачують у вчиненні смертельної ДТП у Харкові в жовтні 2017 року. Про це повідомляє 057.

Відповідне рішення суд ухвалив, розглянувши клопотання захисту другого підозрюваного Геннадія Дронова.

Суд частково задовольнив клопотання. Експертизу мають зробити до 10 грудня, проводитиме її Харківське бюро судово-медичної експертизи.

«Суд призначив додаткову судово-медичну експертизу. Чи перебувала Зайцева у стані сп’яніння від наркотиків, має з’ясувати експертиза», – зазначив суддя.

Суд оголосив перерву до 11 грудня.

Як відомо, 18 жовтня 2017 року на вулиці Сумській у Харкові трапилась смертельна ДТП за участю автомобілів Lexus і Volkswagen Touareg. Унаслідок зіткнення позашляховик відлетів на тротуар і влетів у пішоходів, що спричинило смерть шістьох осіб. Автомобілем Lexus керувала 20-річна Олена Зайцева, яку суд взяв під арешт. Водієм Volkswagen Touareg був Геннадій Дронов, якого суд теж узяв під варту.

Захист Зайцевої перекладає відповідальність на іншого водія. Водій Volkswagen Tuareg Геннадій Дронов стверджує, що коли він практично перетнув перехрестя, в нього в’їхав Lexus. Прокуратура вважає, що в ДТП винні обидва водії.

Раніше експертиза виявила сліди кодеїну в крові Зайцевої. Водночас адвокат каже, що немає доказів наркотичного сп’яніння його підзахисної.

20 листопада фахівці, які проводили автотехнічну експертизу, заявили, що швидкість автомобіля Lexus, за кермом якого перебувала Олена Зайцева, на момент аварії визначити зараз неможливо та запевнили, що ця інформація не має жодного значення.