У Росії уточнили, що лише припинення блокади дозволить скасувати тимчасове управління підприємствами з відновленням прав власників

Росія надає «гуманітарну підтримку» підприємствам Донбасу. Про це заявив керівник Федерального агентства з державних резервів Росії Дмітрій Гогін. Про це повідомляє російське агентство ТАСС.

«Росрезерв надає гуманітарну підтримку підприємствам Донбасу за рахунок наявних резервів», – уточнив він.

Ту саму інформацію підтвердив і голова «міжвідомчої комісії з надання гуманітарної підтримки постраждалим територіям південно-східних районів Донецької та Луганської областей» Сєргєй Назаров. Він уточнив, що це – «вимушений захід». «Лише відновлення економічних зв’язків з Україною зі скасуванням блокади у відповідності з мінськими угодами дозволить скасувати тимчасове управління підприємствами з відновленням прав власників».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 березня холдинг «ДТЕК Енерго» зупинив майже всі вугільні шахти на окупованих територіях Донбасу.

13 березня менеджмент готелів «Донбас Палас» і «Парк Інн» в Донецьку був відсторонений від управління підприємствами представниками самопроголошеної «ДНР».

15 березня РНБО ухвалила рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення.

Причиною такого кроку в РНБО назвали не блокаду, а «різку ескалацію російської агресії проти України, насильницьке захоплення українських підприємств, розташованих на території окупованих районів Донецької та Луганської областей».

Цього ж дня стало відомо, що бойовики самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» захопили всі активи «ДТЕК Енерго» на непідконтрольній території Донецької та Луганської областей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ