Президент Польщі підписав закон про заборону пропаганди комунізму чи іншого тоталітарного устрою

Упродовж року в Польщі планують демонтувати 470 скульптурно-архітектурних об’єктів радянської епохи. Більше половини з них присвячені Червоній Армії. У зв’язку з цим Міністерство закордонних справ РФ готує відповідь. Зокрема, обговорюється запровадження персональних санкцій щодо певних польських політиків, повідомляє Интерфакс.  

Заборонити в’їзд на територію РФ тим політикам, які причетні до ухвалення рішення про декомунізацію, пропонує сенатор Ради Федерації Антон Беляков. За його словами, у кількох депутатів Сейму, які готували подібні заходи, є економічні зв’язки з Калінінградським регіоном і вони часто відвідують Росію.

Нагадаємо, напередодні Президент Польщі Анджей Дуда підписав закон про заборону пропаганди комунізму чи іншого тоталітарного устрою. Він передбачає знесення пам’ятників та знаків, які віддають шану комунізму.

1 КОМЕНТАР

  1. Звичайно , адже на кордоні стоїть величезна черга на в*їзд в рашу .І всі сльозно просять , щоб їх хоча б на пів години впустили причаститися ,,руським духом,, .

Comments are closed.