Коли жертви бомбардування у Сирії попрямували до шпиталю, над будівлею був помічений російський БПЛА

Росія заздалегідь знала про хімічну атаку в Сирії – цього висновку дійшла американська влада. Про це пише Новое время з посиланням на АР.

Зі слів неназваного американського чиновника, коли жертви бомбардування у Сирії попрямували до госпіталю, над будівлею був помічений російський БПЛА. Після того як безпілотник зник, винищувач російського виробництва завдав удару по медзакладу, намагаючись, як вважають у керівництві США, приховати факт використання хімічної зброї та позбутися свідків.

Посадовець запевнив, що зафіксований наглядовий дрон РФ біля цієї лікарні – аж ніяк не збіг, і що Росія була поінформована про підготовку бомбардування із застосуванням хімічної зброї.

У матеріалі також уточнюється, що до останнього часу в США не були впевнені в тому, хто саме керував безпілотником – російські ЗС або сирійські. Крім того, наразі й досі немає інформації, хто керував літаком, що підірвав госпіталь.

Нагадаємо, 4 квітня Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини повідомив, що жителі міста Хан-Шейхун на північно-заході провінції Ідліб зазнали хімічної атаки. В результаті загинули понад 70 осіб, зокрема, 27 дітей.

США у відповідь на хімічну атаку завдали ракетного удару по сирійській авіабазі в Хомсі. За словами глави Пентаґону Джеймса Меттіса, ракетний удар США по авіабазі Шайрат знищив п’яту частину дієздатних бойових літаків військ Башара Асада.

7 квітня бойовий літак завдав нового удару по сирійському місту Хан-Шейхун, що постраждало від хімічної атаки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ