Україна уявлялася Москві «найлегшою з достойних цілей»

Кремль зробив Україну об’єктом своєї військової агресії, оскільки вона була найлегшою і найпривабливішою з гідних цілей. Про це у статті для статті для DT.UA розповів глава правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

«Ви ніколи не запитували себе: чому Путін вибрав саме нас як об’єкт воєнної агресії? Я поділяю точку зору, що Путіну для втримання влади в РФ потрібні зони перманентного конфлікту для правильної ТБ-картинки всередині. Але чому з усіх можливих варіантів «крестных походов за исконно русскими землями» він вибрав саме Крим і Донбас? У чому причина? Чому не Прибалтику, наприклад?» – зауважив Коболєв.

На його переконання, Україна уявлялася Москві «найлегшою з достойних цілей».

«Такою ж, як і в січні 2006 року, коли українська державна компанія «Нафтогаз» підписала багатомільярдний контракт зі швейцарською приватною компанією RosUkrEnergo, передавши їй у монопольний контроль найприбутковіші сегменти українського газового бізнесу. І все це за одну ніч переговорів у Москві», – нагадав глава «Нафтогазу».

«Гадаю, ця подія змусила задуматися російську сторону над очевидним запитанням: «А може, вони ще щось готові так само легко віддати?», – підкреслив очільник української компанії.

У підсумку він запевнив, що єдино доступною стратегією перемоги України у війні з РФ є реальне введення в країні режиму нульової толерантності до корупції.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ