Дмитро Ярош запевнив, що дестабілізація Росії допоможе повернути Кри і Донбас

Нардеп, засновник «Правого сектора» Дмитро Ярош в інтерв’ю Країні висловив думку, що окупований Донбас можна повернути доволі швидко. Із анексованим Кримом ситуація складніше, його можна повернути лише у тому разі, якщо Росія розвалиться.

За словами Яроша, анексований півострів можна повернути – дестабілізувавши ситуацію всередині РФ.

«Донбас можемо повернути у доволі швидкій перспективі. Із Кримом буде важче. Я більше це пов’язую з активною роботою по розвалу Російської імперії. З використанням усіх факторів всередині Росії, дестабілізуючих для неї. Це мусульманський фактор, північно-кавказький, китайський. Тоді безкровно можна було б повернути Крим», – запевнив нардеп.

Також він нагадав, що 1989 року мало хто міг повірити, що в 1991-му розвалиться Радянський Союз. При цьому СРСР був потужнішим, ніж «нині ця міні-імперійка на чолі з кремлівським карликом Путіним».

«Там ідеологія була. І то розвалилася. І ці розваляться. Треба максимально сприяти цьому процесу. Для цього  –  піднімати рівень наших спецслужб», – додав нардеп.

Крім того, він підкреслив, що Україна має ресурс, щоб розхитати Росію зсередини, але для цього має бути політична воля української влади.

Читайте: Або війна, або демократія – Ярош поділився рецептом завершення війни

БЕЗ КОМЕНТАРІВ