За словами Лаврова, вже погоджений план заходів щодо формування єдиного міграційного простору на найближче триріччя

Росія та Білорусь сформують єдиний міграційний та візовий простір. Про це заявив глава МЗС РФ Сєрґєй Лавров, передає російський Інтерфакс.

«Уже погоджений і виноситься на затвердження Ради міністрів Союзної держави план заходів щодо формування єдиного міграційного простору на найближче триріччя», – сказав Лавров на прес-конференції зі своїм білоруським колегою.

За його словами, в цьому плані є основні елементи, що дозволяють рухатися і до формування єдиного візового простору.

«Більше того, ми завершуємо узгодження міжурядової угоди, яка (…) буде присвячена взаємному визнанню віз і узгодженню дій, які пов’язані з в’їздом іноземних громадян і осіб без громадянства на територію держав-учасниць договору про Союзну державу», – додав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, українські високопосадовці міркують над способами перетину кордону України громадянами Росії. Зокрема, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов виступає за якнайшвидше ухвалення рішення про запровадження візового режиму з РФ, а голова СБУ Василь Грицак пропонує, щоби росіяни в’їжджали в Україну, використовуючи біометричні закордонні паспорти.

Читайте: Третина українців підтримує візовий режим з РФ – опитування

БЕЗ КОМЕНТАРІВ