На переконання секретаря РНБО, такі дії збройних сил РФ свідчать про готовність Росії до ескалації напруженості із Заходом аж до розв’язання повномасштабної війни

В останній день військових російсько-білоруських навчань «Захід-2017» було відпрацьовано нанесення масованого ракетно-ядерного удару. Про це заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони Олександр Турчинов, інформує прес-служба відомства.

За його словами, 20 вересня для відпрацювання ракетно-ядерного удару залучалися шість літаків дальньої авіації Ту-95МС та Ту-22М3, які здійснили польоти над Баренцовим, Балтійським та Норвезьким морями.

Також Турчинов повідомив про ракетні війська, які здійснили навчально-бойовий пуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 «Ярс» з космодрому «Плесецьк» в Архангельській області по цілях на полігоні «Кура» на півострові Камчатка.

«Ракетним підводним крейсером стратегічного призначення «Дмитрий Донской» Північного флоту РФ здійснено електронний пуск міжконтинентальної балістичної ракети морського базування», – додав Турчинов.

Окрім того, за інформацією секретаря РНБО, були виконані ракетні стрільби по морських цілях в акваторіях моря Лаптєвих та Баренцового моря.

На переконання секретаря РНБО, такі дії збройних сил РФ свідчать про готовність Росії до ескалації напруженості із Заходом аж до розв’язання повномасштабної війни.

«Після завершення виконання учбово-бойових завдань у рамках СКШН «Запад-2017» з 21 вересня заплановане вибуття до Росії особового складу, військової техніки та озброєння з полігонів, розташованих на території Білорусі», – зазначив Турчинов.

За його словами, Україна разом із державами-партнерами пильно відстежуватиме виведення російських військ з Білорусі і повернення їх до пунктів постійної дислокації.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, після завершення спільних російсько-білоруських навчань «Захід-2017» РФ розпочала виведення військ і техніки з Білорусі. Завантаження техніки тривало понад 12 годин.

21 вересня на залізничній станції «Верайци» перебували близько 50 танків різної модифікації. З посиланням на місцевих жителів видання повідомляє, що з полігону, на якому проходили навчання, танки прибули своїм ходом увечері 20 вересня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ