У документі зазначено, що агресивні дії Північної Кореї значно збільшать напруженість у регіоні та за його межами

Під час засідання Ради безпеки ООН Росія заблокувала проект заяви США щодо засудження останнього ракетного випробування КНДР. Про це повідомляє The Voice of America.

У документі йдеться про те, що незаконна діяльність Північної Кореї щодо тестування балістичних ракет призведе до створення системи доставки ядерної зброї та значно збільшить напруженість в регіоні та за його межами.

«Незрозуміло, чому Росія заблокувала заяву, яка практично ідентична заяві Радбезу щодо засудження випробувань балістичних ракет, що була схвалена Росією у лютому», – зазначає видання.

Проте дипломати кажуть, що Москва виступає проти вилучення слів «через діалог» в останній заяві, коли йдеться про питання дипломатичного врегулювання ситуації в КНДР.

Нагадаємо, Північна Корея 16 квітня спробувала запустити ракету, однак пуск виявився невдалим. Американські військові повідомили, що ракета вибухнула практично на старті.

28 квітня державний секретар США Рекс Тіллерсон очолить засідання Ради безпеки ООН щодо питання ядерної програми Північної Кореї. А напередодні пройде саміт президента Дональда Трампа та лідера Китаю Сі Цзіньпіна.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Кремль двічі наклав вето на резолюцію щодо хімічної атаки в Сирії – 5 та 12 квітня.

Внаслідок атаки на місто Хан Шейхун у Сирії загинули 89 осіб. Сирія заперечує свою причетність до нападу. Російська влада наполягає, що всю хімічну зброю в Сирії вже знищили раніше під контролем міжнародних спостерігачів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ