Пасажири грубо порушили правила безпеки

5 травня пасажирський літак SSJ-100, який прямував з Москви до Мурманська, загорівся під час аварійної посадки в аеропорту «Шереметьєво». Із 78 осіб, які перебували на борту, загинула 41 людина, зокрема і один член екіпажу. Вижили 37 осіб.

Як повідомив у Facebook російський авіаційний експерт Вадим Лукашевич, пасажири літака Sukhoi Superjet 100 (SSJ-100), які сиділи в перших рядах до виходу із салону, евакуювалися разом з багажем, грубо порушуючи правила безпеки. Само це і стало причиною такої кількості жертв.

«Понад 40 людей загинули, тому що люди, які сиділи першими до виходу, порушивши всі правила безпеки, інструкції і вимоги екіпажу, рятувалися разом з речами…»,  – написав експерт, опублікувавши відео і фотографії, на яких можна побачити пасажирів з багажем.

Gepostet von Vadim Lukashevich am Sonntag, 5. Mai 2019

Також Лукашевич розкритикував заяву «Аерофлоту» про те, що евакуація була проведена за 55 секунд.

«Норматив 90 секунд – це на евакуацію ВСЬОГО салону. А якщо врятували менше половини за 55 секунд – це як? Вони б ще відрапортували, що врятували перших 5 осіб за 15 секунд … в 6 разів швидше за норматив… Вони НЕ ВРЯТУВАЛИ понад 40 людей ні за 90 секунд, ні за годину. НЕ ВРЯТУВАЛИ. ВЗАГАЛІ! Норматив евакуації НЕ ВИКОНАНО. І нічого 55 секундами дупу прикривати… Це ви родичам загиблих скажіть», – обурився експерт.

Аэрофлот – Российские авиалинии отрапортовал об эвакуации пассажиров за 55 секунд – "в полтора раза быстрее норматива"… Молодцы, возьмите пирожок с полкиНорматив 90 секунд по НЛГС-2 – это на эвакуацию ВСЕГО салона. А если спасли меньше половины – за 55 секунд – это, твою мать, как? Они бы еще отрапортовали, что спасли первых 5 человек за 15 секунд… в 6 раз быстрее норматива…Они НЕ СПАСЛИ более 40 человек не за 90 положенных секунд, ни за час. НЕ СПАСЛИ. ВООБЩЕ! Норматив эвакуации НЕ ВЫПОЛНЕН. И нехер 55 секундами задницу прикрывать…Это вы родственникам погибших скажитеPS: если первопричиной всего стал отказ всей автоматики из-за удара молнии – эксплуатацию "Суперджетов" нужно ОСТАНАВЛИВАТЬ. ВСЕХ!До выяснения причин и, если потребуется, необходимых доработок

Gepostet von Vadim Lukashevich am Sonntag, 5. Mai 2019