Сам Вільямс заявив, що виступити на відкритті чемпіонату світу на московському стадіоні «Лужники» перед 80 тис. уболівальників було його «дитячою мрією»

У Великій Британії різко критикують співака Роббі Вільямса, який погодився виступити на відкритті Чемпіонату світу з футболу в Росії. Про це повідомляє The Telegraph.

Видання нагадує, що британські чиновники, королівська сім’я і політики бойкотують чемпіонат на знак протесту проти хімічної атаки російською отрутою «Новічок» на Сєрґєя та Юлію Скрипалів у британському Солсбері.

«Ми всі хочемо підтримати команду Англії, але Роббі Вільямс робить піар Владіміру Путіну, виступаючи на церемонії відкриття у злочинної банди через кілька місяців після того, як Росія здійснила атаку хімічною зброєю на англійській землі. Я розумію, чому національна команда вважала, що вони мають йти і боротися, але жоден патріотичний громадський діяч не повинен давати схвалення Росії, діючи таким чином. Навіть на цьому пізньому етапі я дійсно сподіваюся, що Роббі передумає і відмовиться», – сказав депутат від Барроу і Ернесс Джон Вудкок, який також засідає в комітеті внутрішніх справ.

Співакові також пригадали російські бомбардування в Сирії, переслідування ЛГБТ в Чечні та спроби підриву західних демократій.

«У той час, коли російські реактивні літаки бомблять мирних жителів в Сирії, російська держава отруює людей на вулицях Британії, а також переслідує представників ЛГБТ в Чечні та в інших країнах, не кажучи вже про спроби підірвати наші демократії, я можу тільки припустити, що Роббі виступить з цими питаннями під час свого виступу», – заявив депутат Стівен Дауті, який розслідує таємничу смерть росіян на території Великобританії.

«Роббі Вільямс робить ганебну річ, як свідомо, так і несвідомо. Я хотів би познайомити його з удовою та сином Сергія Магнітського, щоб він зрозумів, який режим він легітимізує», – сказав менеджер інвестиційних фондів Білл Броудер, який був клієнтом забитого до смерті під час поліцейського обшуку адвоката Сергія Магнітського.

Сам Вільямс заявив, що виступити на відкритті чемпіонату світу на московському стадіоні «Лужники» перед 80 тис. уболівальників було його «дитячою мрією».

«Я такий щасливий і збуджений, що повернуся в Росію для такого унікального перформансу», – сказав співак.

Як відомо, Роббі Вільямс стане хедлайнером церемонії відкриття ЧС – за півгодини до початку першого матчу турніру британець заспіває на московському стадіоні «Лужники» разом із російською оперною співачкою Аїдою Гаріфулліною.