Родіон Шовкошитний, учасник зведеної мобільної групи, яка воює з контрабандою в зоні АТО 2

Доброго вечора, Валентин Наливайченко, це знову я.

Так як ваш партійний зам Колесніков, чи хто він там, мене забанив, ваша публічна сторінка мене забанила, сторінка вашої справедливої партії «Справедливості» мене забанила,то пишу на вашу особисту, відволікаючи вас від антикорупційної боротьби за світлу долю України-неньки. Вже пробачте..

Якщо ви раптом не знаєте, то довожу до вашого відома, що оте шобло, яке зветься Луганським філіалом партії «Справедливість», то нєздраво.

Поясню.

Окрім АТОшного злодія Радченка, який був звичайніcіньким злодієм і до війни, який у вас там чи голова всього цього бардаку, що іменується «антикорупційна партія», чи вже зараз, після нещодавнього зашквару, нєдоголова, в керівництво обласної ячєйки увійшли: Ігорь Кравченко, Генадій Головненко, Ігорь Чорний, Олена Божич, Софія Лавренюк та Олександр Атаманов.

Так от.

Головненко – посібник терористів, за що внесений в базу центру “Миротворець”. Ще до війни, у 2013, його, як держслужбовця, ловили за отриманні хабара.

Лавренюк – допитувала солдата ЗСУ за особистою вказівкою нині мера Рубіжного, а у 2014 році головного організатора сепаратизму у місті – Хоменка, за що внесена в базу центру «Миротворець».

Божич – Партія Регіонів, Янукович, ОППОблок, сєпар Сергій Дунаєв. Систематично і неодноразово брала участь у виборах в обоймі Дунаєва: 2012 рік – член окружнох комісії від «Ліберальної партії», 2014 рік – член окружної комісії від кандидата в президенти, сепаратиста Добкіна.

Тобто, 4 з 7 злочинці та ватні сєпари (це я просто трьох інших не перепровіряв).

Власне, у вас таке от лайно не тільки на Луганщині. Наприклад, в Павлограді. Ячєйку антикорупційної партії «Справедливість» створили колишні члени такого сумно відомого політичного утворення у минулому як «молоді регіони». А цей от хлопчина в білій, наче символ антикорупційності і всього хорошого, проти всього поганого, сорочці – взагалі шахрай. Ваші нові партійці збирали гроші нібито як волонтери від виконкому. Потім з підробленими виконкомівськими листами ходили по фірмах і просили перерахувати їм кошти, які переводили в готівку і привласнювали.

Vladislav Samarsky: «отой чувак, в білій сорочці, заходив до мене на роботу, цікавився, як можна 30,000 перевести в готівку через фірму пов’язану з металлом. Обіцяв 7% отката. Я його пам’ятаю ще по 2014-му році, коли вони від імені виконкому збирали гроші біля Гуллівера. І брат його юний, теж з ним був. Ніби вони тоді в Крим злиняли.. Можу дати свід. покази про пропозицію обналу».

Думаю, в коментах і репостах напишуть і про інші ваші антикорупційні ячєйки.

Валентине, то може нуййогоннахуй таку антикорупцію? Де ви такий цвіт нації твільки знаходите!

О, блін, ледь не забув! Якщо ми вже тут зібрались… Я тривалий час носився з 9-годинами відео на сепарського мера Торецька Слєпцова. Ледь не кожному знайомум СБУ-шніку ті записи кидав (на Миротворці є). Це зараз він під слідством, а тоді знаєте що мені полковник СБУ казав, пояснючи причини, чому мери звільнених міст, які допомогали окупантам – типу Слєпцов-Торецьк, Гнатенко-Дружківка, Хоменко-Рубіжне – на свободі і чому їх не чіпають? Так я скажу: «Бл*, да оні позаносілі на Владімірскую кто 400, кто 500 штук в 2014. Вот і нє трогают іх. От***ісь уже со своим Слєпцовим!».

Давно хотів в вас запитати, ви нічого про це не чули?

Джерело: Родіон Шовкошитний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ