Волонтер «Народного тилу» і донедавна член зведених мобільних груп по боротьбі з контрабандою у зоні проведення АТО Родіон Шовкошитний

Згадалося от якраз :)

З Аброськіним перетинались двічі. Обидва рази опосередковано. У 2015 десант 95-ки, що входив тоді до нашої ЗМГ, жорстко попустив дніпровський «беркут», який тоді базувався в Очеретяному. Менти тягнули 10-тонник м’яса з Дніпра на Донецьк, а хлопці їх дуже красиво впіймали. Притягли на оформлення. Майже одразу примчавсі якийсь х*р в горці, здається, у званні полковника, «вирішувати питання». Я одразу написав пост про затримання, аби зробити розголос. Перетелефонували за хвилин 15 з Донецької ОВЦИ. Сказали, що Аброськін лютує і грозиться закрити мобільну групу, яка насмілилась затримати ментів (що в нього на те нема жодних важелів і повноважень він, мабуть, тоді ще не знав). Я зателефонував головному прокурору Дон обл. Поговорив із ним, потім передав суть розмови прокурору, який вже був на місці для оформлення, але ще не приступив до цього, мило спілкуючись з полковником в горці. Дав зрозуміти, що домовлятись не вийде. Покликав журналістів. Інтер, Айсітіві і якась французьска дівчина, здається, з Ле Парізьєн.

Згодом бєркутню випхали з Очеретяного, замінивши на нациків. Один з тих беркутів на екрані своєї мобілки мав герб свого зашквареного підрозділа на фоні російського прапора (під час затримки він викинув телефон, та десантники знайшли). У самому Очеретяному він зупиняв місцевих мешканців і під дулом автомата вчив «родіну любіть», гімн України співати. Після сюжету на Інтері один із місцевих впізнав його і розповів мені про це.

Другий раз стався на Новий рік. 31 грудня 2015 ми затримали бойовика батальйону «заря». Це той відомий довбень, що їхав у світшоті «деенер». Передали його в костянтинівський МАП СБУ. Ті, щоб не заважав святкувати, відвезли його до родичів, у село під Констаху :). А вже 2 січня, до нього до дому приїхали співробітники міліції. Аброськін ще написав тоді щось типу «пока всє празднуют – ми работаєм». Тоді в мене відбувся діалог з полковником СБУ з АТЦ на тему: «а хто взагалі цей Аброськін?». На що отримав відповідь: «Кримський мент. Має російський паспорт. Після анексії намагався там влаштуватися в поліцію, та не зміг. Вийшов на материк до нас – і тут, у нас, влаштуватися зміг». Цікаво, чи так воно насправді. Власне, розмову переказую лише через звання і рід діяльності співрозмовника.

Загалом, такий рух, таке призначення – цілком у стилі авакова: Чим більш зашкварений організм, тим більше на нього важилів впливу, і тим краще він керований. Всякі черьомушкіни, швєцови, Сілєвьорстови, той х*р з Одеси, і ще один хєр із Черкас, як там їх, і т.д. Пан міністр ніби сміється з усіх розслідувачів і викривачів знаючи, що ніхто його не зніме, бо ̶а̶л̶ь̶т̶е̶р̶н̶а̶т̶и̶в̶и̶ ̶а̶н̶т̶р̶а̶ц̶и̶т̶у̶ ̶н̶е̶м̶а̶ коаліція розвалиться.

Джерело: Родіон Шовкошитний

БЕЗ КОМЕНТАРІВ